Aranżacja i wnętrza

June 2016 archive

Nowoczesne meble a ich spore powodzenie

meble dla dzieci
Napisał: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niesamowity styl dostępnych aktualnie na rynku mebli przyciąga uwagę osób indywidualnych, jak również wielu właścicieli firm. Chcą oni bowiem wyposażyć swe biura odpowiednio, by miejsce pracy było przyjazne dla wszystkich pracowników, jak i przychodzących tam konsumentów. Oferowane dziś w niesamowicie atrakcyjnej cenie nowoczesne meble nie bez powodu są tematem rozmów także w internecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-21 14:16:29
Tagi: firma, nowości, atrakcyjne

Nowoczesny kaflowy kominek w przestrzeni domowej.

Kominek
Napisał: JDH Rosewater
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktualnie posiadanie paleniska kominkowego w domu przestało być opcją elitarną. Coraz więcej nowocześnie zorientowany klientów wybiera tego sortu stylowe dodatki aranżacyjne. Nowoczesny kominek szybko jest zdolny dodać nowego poziomu zjawiskowości do atmosfery danego pomieszczenia wykończonej w praktycznie dowolnym stylu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-21 12:43:29

Jak dobrać oświetlenie do danego miejsca? O jakich kwestiach niezbędnie trzeba wiedzieć?

Lampa wisząca
Napisał: Dimitry B.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy urządzamy mieszkanie musimy pamiętać o wszystkim, o każdym choćby najmniejszym szczególe. To spowoduje, iż mamy pewność, iż każde rozwiązanie będzie najlepiej rozplanowane, co będzie przekładać się na to, iż będziemy posiadać stylowe i funkcjonalne mieszkanie. Jak urządzamy mieszkanie to bez wątpienia musimy pomyśleć o dobrym oświetleniu, i to nie tylko w zakresie jego właściwego zlokalizowania, ale przede wszystkim wyglądu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-20 16:19:29